Cenník

Reflexná alebo relaxačná masáž chodidiel

30 min - 25 €

Reflexná masáž chodidiel je technika, ktorá posilňuje zdravie organizmu a ovplyvňuje chorobné reflexné zmeny. Využíva vzťahy medzi orgánmi a reflexnými bodmi na plôškach nôh. Liečebný účinok sa dosahuje cez citlivé nervové zakončenia, ktoré reflexnou cestou vedú vzruchy z povrchu kože na vnútorný orgán alebo iný systém.

Masáž chodidiel je veľmi príjemná a uvoľňujúca. Priaznivo ovplyvňuje funkcie vnútorných orgánov, zmierňuje stres, napomáha k uvoľneniu endorfínov (chemických látok, ktoré navodzujú dobrú náladu). Má účinok na metabolizmus, pokožku, svaly, ale aj na nervy, krvné cievy a bunky, prekrvuje organizmus. Po masáži má klient pocit ,,ľahkých nôh,,.

Klasická relaxačná masáž

30 min - 20 €

40 min - 25 €

60 min - 35 €

90 min - 45 €

120 min - 55 €

Klasická športová masáž patrí medzi najstaršie spôsoby vykonávania masáží. Pôsobením na mäkké časti tela prináša človeku hĺbkové uvoľnenie, odstraňuje únavu, preťaženosť, svalové kŕče, obnovuje pohyblivosť stuhnutých a bolestivých svalov. Pozitívne pôsobí proti stresu aj depresii a odbúrava napätie. Masáž prináša človeku celkové fyzické uvoľnenie a psychickú vyrovnanosť.
Klasická masáž je vykonávaná množstvom hmatov a má blahodárny vplyv aj pri chorobách pohybového aparátu, dlhodobej nehybnosti, vnútorných chorobách, poúrazových a pooperačných stavoch a tiež poruchách lymfatického systému.

Klasická, lymfatická a Asachi masáž tváre

30 min - 25 €

Klasické masážne techniky na tvári a dekolte prispievajú k celkovému zlepšeniu kvality pleti, uvoľňujú tvárové svalstvo, stimulujú prúdenie krvi v drobných podkožných cievach, zabraňujú tvorbe vrások, zjemňujú a zlepšujú tonus pleti, robia ju pružnejšou a sviežejšou. Vhodné pre všetky typy pleti.
Masáž tváre účinne pomáha odstranovať bolesti hlavy, zlepšuje pamäť, znižuje vnútroočný tlak a tým posilňuje zrak, napomáha lepšiemu zpriechodneniu dutín, zabraňuje opuchom v oblasti tváre, kruhov pod očami a harmonizuje orgány celého tela.

Masáž lávovými kameňmi

60 min - 40 €

90 min - 50 

Máloktorá masáž dokáže navodiť také príjemné pocity ako masáž horúcimi lávovými kameňmi. Tento typ masáže svojimi účinkami dokáže uspokojiť aj tých najnáročnejších klientov. Ide o neobyčajné spojenie ľudskej bytosti s prírodou, úžasné uvoľnenie s explodujúcou silou lávy. Lávové kamene boli už dávno pred našim letopočtom využívané pre svoju schopnosť liečiť. Odoberali negatívnu energiu, odstraňovali bolesť, stimulovali akupresúrne body. Masáž lávovými kameňmi pomáha harmonizovať organizmus na všetkých úrovniach.  Lávové kamene majú hladký povrch, ľahko sa kĺžu po pokožke, prenášajú a odovzdávajú tepelnú energiu. Je to veľmi príjemná terapia pre zákazníka, ale aj pre samotného maséra. Masáž horúcimi lávovými kameňmi prináša neopísateľne príjemnú a hlbokú relaxáciu.

Anticelulitídová masáž

60 min - 40 €

Špeciálna olejová masáž vykonávaná pomocou kombinácie lymfatických a hrejivých rozoterajucych hmatov pomáha bojovať proti celulitíde. Na masáž stehien, bokov a brucha sa používa trenie a hnetenie kĺbmi na rukách maséra a energické pohyby otvorenými päsťami. Aplikovaná je špeciálna olejová zmes s obsahom grepu a klinčeka a ako pomôcka sa používa gumová banka a pichľavý valček.
Celulitída vzniká ako dôsledok nadmerného množstva toxínov a kyselín, ktoré látková výmena nedokáže vylúčiť z organizmu. Nahromadené tukové bunky sa spájajú do hroznovitých strapcov - tlačia na cievy a na vrchné vrstvy kože. Zhoršené prekrvenie tak bráni vylučovaniu odpadových látok lymfatickým systémom. To spôsobuje nevzhľadný hrboľatý efekt kože, ktorý je pre ženy neestetický a často aj frustrujúci.

Lymfatická masáž celého tela

60 min - 35 €

90 min - 45 €

Lymfatická masáž alebo manuálna lymfodrenáž je špeciálna hmatová technika, ktorá stimuluje tok lymfy v lymfatickom systéme a tým pádom detoxikuje organizmus. Lymfatický systém zodpovedá za zber a odplavovanie odpadových látok z telesných tkanív a je významnou súčasťou imunitného systému. Jemná a relaxačná masáž pôsobí proti únave, stresu a pocitu psychickej vyčerpanosti, pomáha odstraňovať opuchy, prejavy akné, migrény a bolesti hlavy, kŕčové žily a reumatické ochorenia spojené s pocitom ťažkých nôh. Vedie k vyplavovaniu škodlivých látok z tela, regenerácií organizmu, posilňuje imunitný systém, čistí telo a má ľahký anticelulitídny účinok.Bankovanie (Vákuová masáž)

40 min - 25 €

Vákuová masáž (bankovanie) sa aplikuje na problematické miesta na tele. Mierne nahriata sklenená banka sa priloží na pokožku a prisaje sa. Podtlak v banke vtiahne časť kože i podkožia a spôsobí silné prekrvenie a prehriatie. Dôjde k popraskaniu drobných žíl s krvnými výronmi, ktoré pripomínajú modriny. Tým dochádza k okysličovaniu bunkového tkaniva, zrýchleniu látkovej výmeny a vyplavovaniu nahromadených škodlivín z tela. Čím sú vzniknuté fľaky tmavšie, tým je váš problém závažnejší. Počas bankovania môžete pociťovať zvieranie kože či štípanie. Tieto príznaky však po chvíli ustúpia a priaznivé účinky bankovania pôsobia na celé telo. Prečisťuje sa krv, zlepšuje sa krvný obeh, obnovujú sa funkcie nervového systému, zvyšuje sa imunita, organizmus sa detoxikuje a postihnuté orgány sa regenerujú.Masáž hlavy

15 min - 15 €

Únava, stres, nedostatok spánku, teplo, sedenie za počítačom, dlhé cesty autom, klimatizácia a v dôsledku bolesť hlavy. A dobrá sprava, že na ňu často stačí iba jemná masáž hlavy, ktorá je veľmi príjemná terapia. Dotyk v oblasti hlavy, tváre, vlasov a krku upokojuje, odbúrava stres, zlepšuje náladu a tlmí rozrušenie a bolesť - fyzickú ale aj psychickú.Maderoterapia

60 min - 40 

Učinná metoda proti celulítide. Aktivuje lymfatícký sýstem, uvoľňuje od nahromadených toxinov a vody v medzibunkových priestoroch, stimuluje metabolízmus na spaľovanie tukov a pomáha tvarovať postavu, hlavne boky, stehná, zadok a brucho. Je to holistická masáž pomocou špeciálných drevených prvkov, v roznych veľkostoch a tvaroch. 
Energetická terapia /Reiki

60 min - 40 €

Reiki je tradičná japonská liečebná metóda resp. spôsob relaxácie. Spočíva v uvoľnení zablokovanej "životnej energie" ako priložením rúk na 3 až 5 minút na určité miesta tela, tak aj bez dotyku. Ide o jednu z metód energetického liečenia, ktorá vychádza z východných filozofií.

Celé sedenie (aby prejsť celé telo) potrva približne 60 min.


Darčekový poukaz 

40 €

Darčekový poukaz platný na hociktoru masáž v trvaní 60 min alebo na 2X30min.

 

Permanentka 

10x30min - 180 

10x60min - 290,50 

5x60min -  150,50 

5x90min - 200,50 

Objednajte si termín masáže