O nás

Volám sa Wassilina Tomina a na Slovensku si plním svoj sen. Venujem sa masážam, joge a štúdiu ľudského tela.

Som Ruska, hoci mám estónske občianstvo. Narodila som sa v ZSSR, na území Estónska, ktoré dnes už patrí do EÚ. Slovenčinu si zdokonaľujem každý deň, ak však máte záujem trénovať cudzí jazyk, rada sa s Vami porozprávam aj vo svojej materinskej ruštine :)

Po povolaní masérky som túžila od strednej školy. Mám skončené odborné kurzy v Estónsku aj tu na Slovensku a v oblasti sa neustále vzdelávam. Čím viac sa naučím, tým viac si uvedomujem, že naše poznatky sú len kvapkou v mori tajomstiev ľudského tela. Okrem kurzov klasickej športovej masáže som prešla aj ďalšími desiatimi na špeciálne masáže a procedúry. Okrem toho som sa stala aj inštruktorkou jogy, ktorá je mojou vášňou a životným štýlom. Fascinujú ma východné filozofie a týmto sa im snažím priblížiť nielen osobne aj profesionálne. Moje záujmy ma priviedli aj na zdravotnícku školu, kde momentálne študujem odbor praktickej sestry.

Z tohto všetkého si skladám vlastnú mozaiku poznatkov o ľudskom tele a princípoch jeho fungovania. Masáže sú mojou záľubou a je pre mňa dôležité ísť do hĺbky. Som presvedčená o tom, že technika masáží je nielen zručnosťou, ale aj umením. Verím, že sa u mňa budete cítiť príjemne.